Rady a cvičení pro správné trávení

Výuka zdarma – poslední část

Metabolismus

Živiny přijímané z potravy zajišťují fungování našeho mozku, ale zrovna tak i tkání, vazů, svalů, šlach a dalších důležitých částí našich fyzických těl. Pokud je náš metabolismus oslabený, nedokážeme živiny plně využít a také se ztíží odchod odpadních látek z našeho těla. To vysvětluje, proč ani kvalitní jídelníček není vždy zárukou dobré kondice. Někdy paradoxně lidé, kteří se stravují ledabyle, mohou z nekvalitní potravy získat více živin, protože mají v pořádku metabolismus.

Rady a tipy pro vaše trávení se dozvíte v článku: Žaludek a trávení

Seriál končí. Co dál?

Děkuji za Váš zájem o čínská cvičení pro zdraví a vitalitu. Opravdu mne těší, že jste se rozhodli tato fascinující cvičení objevit právě se mnou. Doporučuji Vám i po tomto seriálu nadále setrvat u vybraných sestav a cvičit je každý den. Brzy zaznamenáte první náznaky zlepšení kondice i celkového pocitu.

Budu rád, pokud se osobně setkáme na některém z mých živých kurzů. Pokud to máte daleko nebo preferujete cvičení podle svých časových možností, nabízím Vám on-line kurz Čchi-kung pro nové začátky.

 

再见!

Váš lektor tradičních čínských cvičení

Martin Businský

Předchozí části:

Výukou provází

Martin Businský

Jsem lektor tradičních čínských cvičení čchi-kung a instruktor zdravotní tělesné výchovy. Svoji praxi jsem podpořil intezivním tréninkem v Číně v letech 2017 a 2018.

Facebook: