Kompletní sestava Čchi-kung pro dobré ráno.

Výuka čchi-kung zdarma – poslední část.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ranní cvičení

Ráno je nejvhodnější doba pro cvičení. Aktivujete tak svůj organismus a připravíte ho na činnosti, které vás čekají během dne. Jeho účinnost poznáte téměř okamžitě. Objevte moudrost cvičení čchi-kung pro zdraví a vitalitu v každodenním životě.

Seriál končí. Co dál?

Děkuji za Váš zájem o čínská cvičení pro zdraví a vitalitu. Opravdu mne těší, že jste se rozhodli tato fascinující cvičení objevit právě se mnou. Doporučuji Vám i po tomto seriálu nadále setrvat u vybraných sestav a cvičit je každý den. Brzy zaznamenáte první náznaky zlepšení kondice i celkového pocitu.

Budu rád, pokud se osobně setkáme na některém z mých živých kurzů. Pokud to máte daleko nebo preferujete cvičení podle svých časových možností, nabízím Vám on-line kurz Čchi-kung s Martinem

 

再见!

Váš lektor tradičních čínských cvičení

Martin Businský

Kde pokračovat:

Jednoduché cvičení, které má tradici na mých stránkách od roku 2020. Krok za krokem se učíme podporování zdraví v průběhu roku. Vychází z cvičení, které vyučuji pravidelně na život.

Výukou provází

Martin Businský

Jsem lektor tradičních čínských cvičení čchi-kung a instruktor zdravotní tělesné výchovy. Svoji praxi jsem podpořil intezivním tréninkem v Číně v letech 2017 a 2018.

Facebook: