Tradiční čínská cvičení pro zdraví a vitalitu.

Litoměřice

5. - 6. ledna 2019

Kurz je plně obsazen.


Pokud hledáte cvičení, které vede k fyzickému i duševnímu zdraví, je využitelné každý den a vhodné v každém věku, vybrali jste si správně.

Přestanete se složitými metodami a postupy, kterých je všude mnoho. Naučíte se dělat vše jednodušeji a účinněji a zkrátíte si cestu ke zdraví a duševní spokojenosti. Pamatujte, že jednoduché postupy jsou nejpřímější a nejúčinnější.

Co Vám přinese tento kurz?

  • Naučíte se tradiční čínskou sestavu osm kusů brokátů. Sestava v sobě skrývá ucelený postup pro podporu fyzického i duševního zdraví. Tato sestava je prověřená více než tisíciletou tradicí, je jednoduchá a přitom vysoce účinná.  V Číně se stala nejčastěji praktikovanou sestavou pro zdraví, právě pro svou jednoduchost a všestrannou využitelnost.

Videoukázka sestavy osm kusů brokátů:

  • Dále se naučíte cvičení, která zvyšují Vaši koncentraci, uvolnění a obrazotvornost.  Díky těmto cvikům se naučíte, jak působit na důležité části Vašeho zdraví.
  • Dozvíte se, jak vyučované cviky působí na Váš pohybový aparát. A zároveň jak podporování Vašeho pohybového aparátu ovlivňuje Vaši psychickou pohodu.
  • Budete seznámeni s tím, jak pravidelně  a zdravě cvičit, aby Vám cvičení přineslo ty nejlepší užitky.
  • Na závěr kurzu obdržíte certifikát o absolvování kurzu, skripta a přístup k výukovým videím k každému cviku z kurzu.

Po absolvování kurzu můžete pokračovat ve studiu dalšími stupni (1-5 úrovní).

Kurzem provází:

Instruktor zdravotní tělesné výchovy.

Důležité informace:

Místo

Brána inspirace, Mostecká 224/3, 412 01 Litoměřice

V místě konání kurzu je možnost přespání.

Čas

Sobota 5.1.2019 9:30-17:00. Neděle 6.1.2019 9:30-16:00. Během kurzu budou krátké přestávky a jedna dlouhá na oběd.

Cena

Cena kurzu je 2790 Kč. Pro důchodce, ZTP a studenty je cena 1990 Kč. Pro přihlášení na kurz je nutné zaplatit zálohu ve výši 1800 Kč. Zbylou část doplatíte až v den konání kurzu.