Jak na zdravá záda

Jednodenní výukový kurz

Pro ty z Vás, kteří mají zájem o podporu zdraví zad a ledvin a zároveň chtějí zažít atmosféru čínských cvičení, jsem připravil kurz  Jak na zdravá záda.

 

Můj příběh

Od mala mám výraznou stranovou nerovnost, již během puberty se mi začaly objevovat problémy v oblasti beder. Okolo pětadvaceti let už to bylo tak, že jakmile jsem dělal chvíli nečekaný pohyb (obával jsem se i luxování), rozbolela se mi bedra na půl roku i déle. Následné cvičení čchi-kung, které jsem začal praktikovat mi začalo pomáhat. Nejvýraznější přínos mi přinesla čchi-kungová sestava na zdravá záda! Od té doby, když mě záda zabolí z namáhavé a nečekané činosti, netrvá to již déle než den a moje záda jsou zase uvolněná a bezbolestná.

 

Co Vám přinese tento kurz?

  • Naučíte se geniálně jednoduchou a přitom efektivní sestavu podle čínské medicíny zaměřenou na regeneraci zad.
  • Proč byste měli dělat něco složitě, když jednoduchými a přímými postupy získáte mnohem lepší výsledky.  Jednoduchostí si zkrátíte cestu ke zdravým zádům.
  • Zjistíte jak je dle tradiční čínské medicíny zdraví zad spojeno s ledvinami a životní silou.
  • Naučíte se posilovat hluboký stabilizační systém, který zpevňuje páteř a odstraňuje bolesti zad. Běžná cvičení totiž neposilují nejhlubší svaly. Proto mají bolesti zad i sportovci a lidé, kteří pravidelně cvičí.

Dozvíte se odpověď na otázky:

Jaký je vztah mezi vnitřními orgány, kůží a bolestí zad?

Proč mají lidé podle nejmodernějších přístrojů páteř zdravou, ale přesto trpí bolestmi zad? Proč mají lidé s opotřebovanou a poškozenou páteří naprosto bezbolestná záda? Odpověď se skrývá ve vztahu vnitřních orgánů, kůže, páteře a nervové soustavy.

Proč je dostatek energie nezbytností pro zdravá a bezbolestná záda?

Vše je závislé na energii. Platí to pro stroje i živé bytosti. Organismus, který má nedostatek energie se nemůže vypořádat se zdravotními problémy. Proto se na semináři naučíte postupy podle čínské medicíny, které dodávají energii.

V jednoduchosti je krása

  • Proč byste měli dělat něco složitě, když jednoduchými a přímými postupy získáte mnohem lepší výsledky.  Jednoduchostí si zkrátíte cestu ke zdravým zádům.
  • Budete seznámeni s tím, jak pravidelně  a zdravě cvičit, aby Vám cvičení přineslo ty nejlepší užitky.
  • Na závěr kurzu obdržíte ucelená skripta cvičení z kurzu.

Kurzem provází:

Jsem instruktor zdravotní tělesné výchovy a lektor tradičních čínských cvičení čchi-kung. Svoji praxi jsem podpořil návštěvami Číny v letech 2017 a 2018.

V případě zájmu o tuto výuku klikněte na více informací a napište mi.

Stránka s materiály ke kurzu se nachází v členské sekci. Napište mi pro získání materiálů.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů